معرفی انواع اسپری مو

by اسپری مو in سپتامبر 23, 2019

معرفی انواع اسپری مو

سوالات زیادی در مورد انواع اسپری مو وجود دارد. ما امروز قصد داریم در سایت اسپری مو در مورد انواع اسپری مو و این که چرا باید از اسپری مو استفاده کرد؟ و آیا اسپری مو همان چسب مو است؟ صحبت کنیم و شما را با برندهای اسپری مو آشنا کنیم.

 

اسپری مو چیست؟

اسپری مو یک نوع فیکس کننده مو است که بعد از آرایش مو می توان از آن استفاده کرد. در میان انواع مدل دهنده های مو که در بازار موجود است اسپری مو طرفداران بیشتری دارد که در بین محصولات مراقبت از مو بسیار پرفروش است.

همچنین بخوانید: معرفی انواع ژل مو

چرا باید از اسپری مو استفاده کرد؟

اسپری مو یکی از کاربردی ترین لوازم آرایشی بهداشتی است که برای حالت دادن و فیکس کردن موها بسیار مناسب است. شما می توانید بعد از اینکه موهایتان را با شامپو شستید و با حوله خشک کردید از اسپری حالت دهنده استفاده کنید و زمانی که موی شما حالت گرفت با استفاده از اسپری تثبیت کننده موها راثابت کنید. با این موهای شما به هم نمیریزد و وز نمیشود و به راحتی حالت زیبای خود را حفظ می کند.

 

اگر موهای من فر باشد میتوانم از اسپری مو استفاده کنم؟

اگر به موی فری که با مواد شیمیایی فر نشده رسیدگی نشود بیشتر تمایل به وز شدن پیدا می کند. شما می توانید برای این که مدل فر بودن موهایتان را حفظ کنید، بعد از حمام از ماسک مو استفاده کنید تا موهایتان به زیبایی فر شود و سپس با استفاده از اسپری مو تثبیت کننده همان حالت را برای موهای خود حفظ کنید.

 

چرا اسپری موها کیفیتشان با هم فرق دارد؟

مهمترین علت تفاوت در کیفیت اسپری مو مربوط به برند تولید کننده آن است. مسلما برندهای شناخته شده و معتبر کارایی بهتری نیز دارند. از طرفی دیگر فرمولاسیون اسپری مو بسیار مهم است برای مثال بعضی از اسپری ها با داشتن الکل به محض رسیدن به مو لایه ای روی مو ایجاد میکنند که باعث فیکس شدن مو می شوند.

معرفی انواع اسپری مو

معرفی انواع اسپری مو

آیا اسپری مو همان چسب مو است؟

اسپری های مو به دو دسته تقسیم می شوند.

اسپری مدل دهنده

اسپری تثبیت کننده

کارایی این دو اسپری از اسمشان کاملا مشخص است. اما چسب مو یک محصول آرایشی بهداشتی فیکس کننده مو است که از اسپری مو بسیار قوی تر است و با استفاده از آن مو به هیچ وجه تکان نمی خورد تا زمانی که با آب شسته شود و برای پاک کردن آن از موی سر حتما باید از شامپو استفاده کنید.

 

اسپری مو به انگلیسی چه می شود؟

در زبان انگلیسی اسپری مو به hair spray ترجمه می شود.

همچنین بخوانید: بهترین ماسک مو برای موهای نازک و رنگ شده چیست؟

برندهای تولید کننده اسپری مو کدامند؟

برندهای آرایشی بهداشتی متنوعی هستند که تولید کننده اسپری مو می باشند ما در ادامه به معرفی برخی از این برندها می پردازیم.

گلیس
سینره
بیول
داو
مای
سریتا
کریستال
مارال
نلی
گلینت
ایو روشه
باباریا
آدرا
آگرادو
بیوتا
آی پلاس

Leave a Reply